contact-image contact-image

Yhteystiedot

Exclusive Logistics Finland Oy

info@exclusivelogistics.fi
Puhelin (Vaihde) : +358 (0) 102 7979 00
Päivystys: ( 24/7 ) +358 (0) 102 7979 99

Käynti- ja Postiosoite:
Exclusive Logistics Finland Oy
Karhumäentie 3
01530 Vantaa

Myynti: myynti@exclusivelogistics.fi
Kuljetukset: kuljetukset@exclusivelogistics.fi

Exclusive Logistics Turku

Käynti- ja Postiosoite:
Exclusive Logistics Turku
Läntinen Pitkäkatu 33
20100 Turku

Terminaalin osoite:
Messinkikatu 2 (ovi 8)
20380 Turku

Myynti: myynti.turku@exclusivelogistics.fi
Kuljetukset: kuljetukset.turku@exclusivelogistics.fi

Exclusive Logistics Tampere

Käynti- ja Postiosoite:
Exclusive Logistics Tampere
Hatanpään Valtatie 24
33100 Tampere

 

Exclusive Logistics Baltic Oü

Viru väljak 2, Tallinna linn
Harju maakoht, 10111 EE

info@exclusivelogistics.com
Tel: +372 5178541

 

Vastaanotamme laskut pelkästään verkkolaskuina. 

Verkkolaskuosoitteet:

IBAN/OVT: 003725686117
Operaattori: Maventa (003721291126)
Aineistomuoto: Finvoice

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä olemaan yhteydessä sähköpostilla osoitteeseen laskutus@exclusivelogistics.fi 

Huomioittehan, että yrityksemme hyväksyy vain vähintään 30 pv maksuehdon. Toivomme teidän päivittävän tämän maksuehdon asiakastietoihimme. 

Vaihde

Vaihde auki: 08:00-18:00
tel. +358 (0) 102 7979 00
fax. +358 (0) 102 7979 01

Laskutus

Osto- ja Myyntilaskut
laskutus@exclusivelogistics.fi
tel. +358 (0) 102 7979 04

Toimitusjohtaja

Roni Penttilä
roni.penttila@exclusivelogistics.fi
tel. +358 (0) 102 7979 10

MSQ Coordinator, (Marketing, Sales, Quality)

Anu Kallio
anu.kallio@exclusivelogistics.fi
tel. +358 (0) 102 7979 11

Operatiivinenjohtaja

Urmas Arak
urmas.arak@exclusivelogistics.fi
tel. +358 (0) 102 7979 12

Kuljetuksen Työnjohto

Juha Wiklen
juha.wiklen@exclusivelogistics.fi
tel. +358 (0) 102 7979 14

 

Soittaminen 010 Yritysnumeroon
Kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min
Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min